MEHMET TUĞRUL ‘YARGI KARARI’ İLE GÖREVİNE YENİDEN DÖNDÜ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun’da bir süre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan Mehmet Tuğrul, yargı kararı ile görevine yeniden döndü. Tuğrul’un bir hafta sonra görevine başlaması beklenirken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu’nun da Reyhanlı Milli Eğitim Müdürü olarak atandığı öğrenildi.

Tuğrul, sosyal medyadaki sayfasında “Bir yıldır asli görevimiz olan öğretmenlik görevini icra ederken, yargı kararı gereği daha önce müdürlüğünü yaptığım İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü görevime tekrar atandım. Görev süresi içinde samimiyetlerini sıcaklıklarını esirgemeyen başta zümrelerim öğretmen arkadaşlarım, idarecilerim, velilerim, sevgili öğrencilerim, bu süreçte desteklerini esirgemeyen değerli dostlarıma ve tabiki her daim yanımda olan eşim ve kızlarıma şükranlarımı sunuyorum. Haklarınızı helal ediniz! Sizleri unutmak mümkün mü? Rabbim Yeni Görev yerimizde huzur içinde güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Makamlar da ömür gibi gelir ve geçer, baki olan hayata hazırladığımız çocuklarımızın gözlerindeki sevgi ve umut ışığının daim olmasıdır” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>