BELEN GÜZELLEŞİYOR!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Göreve geldiği günden bu yana halkıyla iç içe olan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Belen merkez girişinde bulunan ve kötü bir görünüme sahip olan alanın çevre düzenlemesini yapmasının ardından gelen talep üzerine, su bağlantıları bitirilen camii yanındaki yola Belen Belediyesi olarak asfalt döken Başkan Gül, mahalle sakinlerinden tam not aldı.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Vatandaşımızın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyor, ilçemiz Belen’de gücümüzün yettiğince güzel çalışmalara imza atmaya çalışıyoruz. Bu gördüğünüz alan çok kötü bir görünüme sahipti. Yaptığımız incelemenin ardından üst mahalleye giden yaya yolunun, esnaf önünde bulunan alanın ve yolların çok kötü bir halde olduğunu gördük. HBB’de altyapı çalışmalarını bitirdiği için bir çalışma başlattık. Belen Belediyesi olarak bu alanı böylesine bir güzelliğe kavuşturmak gerçekten çok güzel” ifadelerini kullandı.

Başkan Gül açıklamasının devamında, “Geçen hafta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş’la da yaptığımız istişarede merkez mahallelerimiz, Cumhuriyet, Bakras ve Muhlisali mahallelerimizde ekim ayı içerisinde altyapı çalışmaların hızlanarak tamamlanacağı sözünü aldık. İnşallah asfaltımızı da bir an önce yaparak, vatandaşlarımızı bu büyük sorundan kurtarırız. Tek amacımız Belenimizi güzelleştirmek” ifadelerini kullandı.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>