ŞALEN BAR’DA HAKAN ALTUN FIRTINASI ESECEK!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Şık ve ferah atmosferi ile İskenderun’un en iddialı mekanı Şalen Bar’da yaz keyfi dolu dizgin devam ediyor. Özel parti ve davetlerinde aranılan mekanı olan Şalen Bar’da konser coşkusu kaldığı yerden devam ediyor.

İskenderun Şalen Bar’da üçüncü kez sahne almaya hazırlanan ünlü şarkıcı Hakan Altun, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak. Yoğun istek üzerine Şalen Bar’da sevenleriyle buluşacak olan ünlü şarkıcı Hakan Altun, sevilen şarkılarını seslendirecek.

Altun, “Bizim şarkılarımızla, aşık olmuş sevmiş, hüsranlar yaşamış duygusal günler geçirmiş insanların o gece orada aynı şarkılarla vücut bulacağı inancındayım. Çok muhteşem bir gece olacak” dedi.

6 Eylül 2019 Cuma günü saat 21.00’de sahne alacak olan sevilen şarkıcı hem duygulandıracak hem de coşturacak. Şalen Bar işletme sahipleri, Hakan Altun’un konser günü en çok sevilen, akıllarda yer eden şarkılarının seslendirileceğini, İskenderunlu müzikseverlere keyifli bir akşam yaşatılacağını söyledi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>