GÜPEGÜNDÜZ, HERKESİN ÖNÜNDE!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Dünya’nın en büyük problemi haline gelen uyuşturucu gençleri yok etmeye devam ederken aileleri de önemli ölçüde parçalıyor. İskenderun’da uyuşturucu kullanımı gençleri ciddi anlamda sokağa itiyor. Dumlupınar Mahallesi Devlet hastanesi civarında bir genç iddialara göre uyuşturucu madde kullandıktan sonra herkesin gözü önünde yere yığıldı.

Etrafında yüzlerce insanın bulunmasına aldırış etmeyen genç önce bitkin bir durumda etrafına bakındı ardından da yere yığıldı. Uyuşturucunun esiri olan gencecik bir insan saatlerce yerde öylece bekledi. Gençleri kandırmaya çalışanlara karşı devlet ciddi tedbirler alırken, polis ise uyuşturucu bataklıklarını kurutmak için ciddi çaba harcıyor. İskenderun’da sıkça görmeye alıştığımız bu görüntülerin bir daha yaşanmaması için uyuşturucu satıcılarının mutlaka polise bildirilmesi gerekiyor.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>