SORUNSUZ TRAFİK İÇİN EL ELE!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kent trafiğini ve ulaşımı rahatlamak adına bir takım çalışmalar yaptıklarını belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, HBB Bölge sorumluları ve HBB ulaşım dairesi yetkilileri, İlçe Emniyet Müdürü Mithat Tolunay ve İskenderun Şoförler Odası Başkanı Erol Akın ile birlikte Battı-Çıktı çevresi, Pac Meydanı ve merkez postane civarında yaşanan trafik yoğunluğunu çözme adına yapılması planlanan çalışmaları yerinde inceledi.

‘TRAFİK SORUNUNU ÇÖZEĞİZ’
Huzurlu ve güvenli bir ulaşım için kent genelinde bir takım düzenlemelerin yapılacağını belirten Başkan Fatih Tosyalı, “Şehirde yaşanan trafik yoğunluğunu rahatlatıcı çalışmaları tüm kurumlarımız ile birlikte gerçekleştireceğiz. İskenderun hepimizin. Hepimizin amacı halkımıza en iyi hizmeti vermektir. Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür. Bu çerçevede Battı-Çıktı çevresi, Pac Meydanı ve merkez postane civarında yaşanan trafik yoğunluğunu hep birlikte çözeceğiz. Kurumlarımız ile bu konuda sürekli iletişim halindeyiz” dedi.

‘KURUMLARIMIZ İLE İLETİŞİM HALİNDEYİZ’
Battı –Çıktı çevresinde yoğun bir trafik akışı olduğunu ifade eden Başkan Fatih Tosyalı, “İskenderun’da ulaşım sorununun çözülmesini vatandaşlarımız çok istiyor. Bu konuda birçok kişi ve esnaf sorunun çözülmesi noktasında gerek belediyemize gerek şahsıma konuyu bildiriyor. Yaşanan bu sıkıntıyı hep birlikte koordineli bir şekilde aşacağız. Yapacağımız çalışmalar ile trafik yoğunluğunu azaltacağız. Bu sayede İskenderun’da ulaşım rahat, düzenli ve akıcı bir şekilde olacak. Halkımızın sıkıntı yaşadığı her konuya belediye olarak el atacağız. Kıymetli hemşerilerimiz hizmetin en güzelini hak ediyor” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>