SARIMA LACİVERT OLUR MUSUN? BENİMLE EVLENİR MİSİN?

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun’da gönlünü kaptırdığı kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak isteyen Okan Bahriyeli, arkadaşlarıyla birlikte plan yaptı.

Kız arkadaşını alıp sahilde bulunan Teysir Aile çay bahçesine giden Okan Bahriyeli, burada kız arkadaşıyla çay içmeye başladı. Denize açılan gezi teknesi Teysir’in yanına yaklaşınca müzik sesi yükseldi ve tekneden, ‘Sarıma lacivert olur musun? Benimle evlenir misin?’ pankartı açıldı.

Gördükleri karşısında şaşkına dönen Nazile Özbek ne yapacağını şaşırdı. Elinde tek taş ile diz çöken Okan Bahriyeli, tektaş yüzüğü hayatının sonuna kadar yaşayacağı kadına vererek evlilik teklifini yaptı.

Bu olayın karşısında çok mutlu olduğunu dile getiren Nazile Özbek, “Hiç beklemediğim anda evlilik teklifi aldım, çok mutluyum” dedi. Evlilik teklifini yapan Okan Bahriyeli ise, “Bu kadar iyi niyetli ve güzel bir hayat arkadaşım olacağı için çok mutluyum” dedi.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>