HATAY’A DAVET, HASTANE İÇİN NİYET!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi ve Sabahat Özgürsoy Çelik, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek, Hatay’a yapılan ve yapılması planlanan sağlık yatırımlarını konuştular. 

Milletvekilleri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı Medeniyetler Şehri Hatay’a da davet ederek, ilgisinden dolayı teşekkür ettiler.
Hatay’ın ilçelerinde bir çok sağlık projesi Bakan Koca’nın masasında bulunuyor. Özellikle kamuoyunun yakından takip ettiği Yeni İskenderun Devlet Hastanesi ve Arsuz, Payas Hastanesi’nin yapım sürecinin de görüşüldüğü öğrenildi. 

Milletvekili Abdulkadir Özel, kente en iyi ve en modern sağlık hizmetlerinin sunulması için çalışmalarına devam edeceklerini, plan, proje, yatırım ve hizmet konusunda zaman ve mekan gözetmeksizin çalışmalarının kesintisiz olarak sürdürüleceğini ifade etti.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>