PAYAS’A DAHA İYİ HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, İstiklal mahallesi değirmen çarşıda vatandaşlarla buluştu.Belediye Başkanı Bekir Altan ev sahipliğinde; İlçe Kaymakamı Dr. Polat Kara ve Payas İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Bağ, mahalle sakinleri ile istişarede bulundu.

Karşılıklı fikir alış verişi şeklinde geçen ziyarette söz alan mahalle sakinleri talep, istek ve sorunlarını mülki idare amirine iletti.
Payas Kaymakamı Dr. Polat Kara, iletilen sorunların hızlı ve kalıcı çözümlerle halledilmesi için kurum müdürlerine talimat vererek, “Belediye başkanımız gerçekten büyük gayret içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Bizler de elimizden geldiğince her alanda destek olmaya çalışıyoruz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Bekir Altan ise, “Bizler tüm birimlerimizle daha iyi hizmet için çalışıyoruz. Payasımız’ı geleceğe taşıyacak projelere de hep birlikte imza atacağız” dedi. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>