GENÇLİK MERKEZİ’NDE YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Gençlik Merkezi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenledikleri birbirinden ilgi çeken yaz kurslarıyla gençlerin tatilini daha verimli geçirebileceklerini söyledi.

Okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte Devletin kurumları da öğrencilerin Sosyal hayatını renklendirmek, gelişimlerine katkı sunmak için çeşitli aktiviteler ve kurs çalışmalar gerçekleştiriyorlar.

Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, Okulların tatile girmesiyle birlikte gençlik merkezlerinde süregelen birçok alandaki kursların yaz okullarıyla çeşitlendirildiğini belirterek “Her yıl etkinlik sayısını arttırarak yapmaya gayret gösteriyoruz. Bu yıl İskenderun Belediyesi ve Halk eğitimle iş birliği yapıyoruz. Yaz etkinliklerimiz İki bölümden olacak spor ve kültürel etkinlikler olacak. Basketbol, badminton, voleybol, tekvando karete gibi etkinliklerin dışında da gitar, bağlama, tiyatro, ve birçok etkinlik gerçekleştirilecek vatandaşlarımızı gençlik merkezlerimize davet ediyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>