FEYEZAN KANALI TEMİZLENİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, feyezan kanalında temizlik çalışmalarının başladığını söyledi. DSİ ve İskenderun Belediyesi işbirliği ile Feyezan Kanalında temizlik çalışması yapılıyor. İki kurumun işbirliğiyle yapılan çalışmada, İskenderun Belediyesi, Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü’ne araç gereç, personel tahsis ederek lojistik destek sağlıyor.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK
Feyezan kanalının temizliğine büyük önem verdiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı, ”Şu anda Devlet Su İşleri’nin, kanal temizleme aracı (gradal) ve belediyemize ait iş makinaları Feyezan kanalında temizlik çalışması yapıyor. Bu ıslah çalışması İskenderun Belediyesi ve Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü ile ortak gerçekleştiriliyor. Çalışmalar tüm hızıyla devam edecek. Kamu kurum ve kuruluşlar ile ortak çalışmalarımız devam sürecek” şeklinde görüş beyan etti.
Başkan Tosyalı, İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince de Feyezan Kanalı’nın temizlenen kısımlarında temizlik ve ilaçlama çalışmasının yapılmakta olduğunu kaydetti.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>