SINIR HATTINI DENETLEDİ, ŞEHİT AİLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar ile sınır hattındaki birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulundu. Akar ve komutanlar birliklerde denetlemelerde bulunmak üzere Hatay’a geldi. Havalimanında Vali Rahmi Doğan, 2’nci Ordu Komutan Vekili Korgeneral Sinan Yayla ve diğer ilgililer tarafından karşılanan Bakan Akar ve komutanlar daha sonra sınır hattındaki birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulundu. Akar ile komutanlar, Hatay Valiliği’ni de ziyaret etti. Valilik özel defterini imzalamasının ardından Akar ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Güler ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Dündar Vali Doğan ile bir araya geldi.

ŞEHİT EVİNİ ZİYARET ETTİ
Hatay’daki sınır birliklerini denetlemek üzere bölgede bulunan Milli Savunma BakanıHulusi Akar ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Şırnak’ta şehit olan sözleşmeli er Ali Çeker’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Şehit Ali Çeker’in baba evinin bulunduğu Kırıkhan ilçesi Özyörük Mahallesi’nde kurulan taziye çadırına gelen Bakan Akar ve kuvvet komutanları şehidin babası İsa Çeker’e başsağlığı dileğinde bulundu. Bakan Akar ve kuvvet komutanları daha sonra sınır birliklerini ziyaret etti.
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>