LA PERLA’DA İFTAR BULUŞMASI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Akaryakıt, turizm ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren başarılı işinsanı Doğan Erten, sahibi olduğu La Perla Premium Hotel’de basın mensuplarıyla iftar programında bir araya geldi.

Tarihi La Perla Premium Hotel’de işinsanı Doğan Erten, iftar öncesinde basın mensuplarıyla sohbet etti, sıcak bir ortamın oluşmasını sağladı. İftar sofrasında da basın mensuplarıyla sohbetini sürdüren işinsanı Erten, otelle ilgili bilgiler verdi.

Gazeteciler, 1925 yılında inşa edilen ve bir süre atıl durumda bırakılan binanın otele çevrilmesinden dolayı Doğan Erten’i kutladı. Erten, kentin gelişmesi için işadamları olarak üstlendikleri rolü en iyi şekilde ortaya komaya çalıştıklarını dile getirerek, bu otelin kendileri açısından manevi değerinin büyük olduğunu söyledi.

İftarın ardından bazı gazeteciler oteli gezerken Genel Müdür Utku Ateş’ten de bilgi aldı. İşinsanı Doğan Erten tarafından dört yıl önce alınan tarihi bina, uzun bir restorasyon çalışmalarının ardından butik otel olarak hizmet vermeye başladı. Aslına uygun şekilde restore edilen otelde, halka açık restoran bulunuyor.

Sabah kahvaltısından başlayıp gece 23.30’a kadar hizmet verilebiliyor. Toplamda 18 adet odanın bulunduğu otelde, 5’i single, 10’u çift kişilik, bir aile süiti, iki de balayı süiti odalar konuklara ev sahipliği yapıyor. Otelde ayrıca steak hause da bulunuyor.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>