KAYMAKAM YÖNDEN, GENÇLERİN OKÇULUK HAYALLERİNE DOKUNUYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Fikret Koçak Ortaokulu’na ziyarette bulunarak, ata sporumuz olan okçuluk dalında eğitim gören öğrenciler ile bir araya geldi.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesinde bulunan Fikret Koçak Ortaokuluna gerçekleştirilen ziyaret esnasında; İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Şube Müdürü Ahmet Yanmaz, Okul Müdürü Fevzi Hafif, Okul Müdür Yardımcısı Yasemin Doğan ve Mahalle Muhtarı Mehmet Türkoğlu tarafından okul girişinde karşılanan Kaymakam Yönden, okul binasında yaptığı incelemenin ardından ata sporumuz olan okçuluk dalında eğitim gören öğrenciler ile bir araya gelerek, ok atış alanı ve uygulama sahasında incelemede bulundu.

İskenderun Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile irtibatlaşarak, okçuluk ile ilgilenen öğrencilerin daha donanımlı bir ortamda eğitimlerini sürdürmesi ve müsabakalara iştirak etmesi açısından koordinasyonu sağlayan Kaymakam Yönden, gençlerimizin okçuluk hayallerine ince bir dokunuş yaptı.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>