EL ELE VERİP, BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay İl Başkanlığına getirilen Mehmet Yeloğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Fatih Tosyalı, ilçe belediye başkanları ile birlikte bir süre önce AK Parti Hatay İl Başkanlığına getirilen Mehmet Yeloğlu’na ziyarette bulundu.

Başkan Tosyalı ziyarete yaptığı konuşmada, “AK Parti bir hizmet partisidir. Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Partimiz önemli hizmetleri hayata geçirmiştir. Bundan sonraki süreçte de hep birlikte gece gündüz çalışarak halkımıza hizmet etme gayreti içinde olacağız. Rabbim vatanımıza ve milletimize hayırlı hizmetler de bulunmayı nasip etsin. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet Yeloğlu ise, “İlçe belediye başkanlarımızın bizleri ziyaretinden son derece memnun olduk. El ele verip birlikte çalışacağız. Hep birlikte Hatay’ımızı daha iyi noktalara taşıyacağız. Kimseyi ötekileştirmeden birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Bundan sonraki süreçte Hatay için Hatay’ın kalkınması, gelişmesi için çalışma zamanıdır” şeklinde konuştu.

Ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu. HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>