BAŞKAN BEKİR ALTAN SÖZ VERDİ, YAPIYOR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Payas Belediye Başkanı Bekir Altan tarafından Mart ayında temeli atılan ve Karbeyaz Mahallesi’nde yapımına başlanılan 6000 konut, Alışveriş merkezi, 100 yataklı hastane, okullar kampüsü, 2 tane camii içerisinde olan Kentsel Dönüşüm Projesi 17 Nolu Ada inşaatı çalışmaları hızla ilerliyor.

384 DAİRE 8 AYDA BİTECEK
Projenin bütün nalburiye ihtiyaçlarının Payas’taki esnaflardan temin edilen inşaat çalışmaları Başkan Altan’ın söz verdiği gibi tam gaz ilerliyor. 

384 daireyi 8 ayda bitirme sözü veren Başkan Altan, “Karbeyaz Mahallesinin mevcut durumuna göre; daha sürdürülebilir, daha güvenli, çevreye duyarlı, yaşanabilir ve kimlikli yaşam çevrelerinin oluşturulması, modern mimari teknikleri ile geleceğin şehircilik vizyonuna sahip ve ilçemiz Payas’ın özgün kimliğine sahip çıkan bir anlayış çerçevesinde çok güzel bir projenin başlangıcını yaptık. Biz ne söz verdiysek, yapıyoruz. Yeni Payas ile şehrin cazibesi artacak” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>