TEKERLER PATLIYOR, ARAÇLAR TAKLA ATIYOR!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Arsuz ilçesi Karaağaç mahallesinde yol çalışmaları kazalara neden oluyor. Altyapı çalışmaları nedeniyle kazılan yolların açık bırakılması ve hiçbir güvenlik önlemi alınmadığı yolda ölümle burun burana gelindi.

Akşam saatlerinde Karaağaç İstikametinden İskenderun istikametine gelen özel otomobil yol güzergâhında açılan çukur nedeniyle takla attı.
Yolun bozukluğundan dolayı sıkça yaşanan kazalar nedeniyle vatandaşlar yetkililere sesini duyurmakta zorluk çekti.
Yüzlerce sürücünün yolun sağlam ve kullanışlı olduğunu düşünerek gittiği yol bir çok insanın canına ve malına zarar veriyor. Sorumsuz çalışmalar, araçta bulunan üç kadının ağır yaralanmasına neden oldu.

Kaza sonrası araçtan çıkartılan kadınlar sağlık ekipleri tarafından hemen hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. İnsanlar yolun kusurundan dolayı ağır yaralanarak ciddi bedel öderken, yolu açan ve hiçbir güvenlik önlemi almayanlar ne bedel ödeyecek merak konusu?
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>