BESİCİLERE DEVLET DESTEĞİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Arsuz sınırlarında Karahüseyinli mahallesinde işletilmekte olan Mustafa Altun ve Murat Timurtaş’a ait büyükbaş işletmesinde Kaymakam Musa Sarı ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Serkan Yılmaz incelemelerde bulundular.

Büyükbaş besicilik işletmesinde incelemelerde bulunan Kaymakam Sarı, besicileri tebrik ettiklerini, örnek bir işletmelerinin bulunduğunu, devletin kendilerine yaklaşık 73 bin 500 TL destek verdiğini aktardı. Kaymakam Sarı, bu şekilde olan işletmelere yatırımcılara, çiftçilere devletimizin çeşitli desteklerinin bulunduğunu ve Kaymakamlık ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü kanalıyla bu desteklerden faydalanabilmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti.

İşletme sahipleri de Kaymakam Sarı ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Serkan Yılmaz’a ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini sunduklarını ifade ettiler.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>