YENİ DÜZENLEME KOLAYLIK SAĞLIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hatay Valisi Rahmi Doğan, Kumlu ilçesinde bulunan Zeytindalı Sınır Kapısı ile Cilvegözü Sınır Kapısı’nda incelemelerde bulundu.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Doğan Zeytindalı Kara Hudut Kapısında verilecek hizmetler ve bunlara yönelik olarak düzenlenen hizmet alanları hakkında bilgiler aldı, gümrük alanı ve hizmet birimlerini gezdi.

Daha sonra Reyhanlı’daki Cilvegözü Sınır Kapısına giden Doğan, burada tırların içerisini tarayabilen X-Ray cihazı, gümrük sahası ve aktarma alanında yapılan düzenlemelerle yaya geçişlerinde kullanılan bölümlerde yapılan yeni düzenlemeleri yerinde inceledi.

İncelmeler sırasında Doğan’a, Vali Yardımcısı Şenol Bozacıoğlu, Orhan Aktürk ve Salih Altun, Gümrük Bakanlığı heyeti, Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Ali Aygün, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit Ergin ve İl Göç İdaresi Müdürü Mustafa Cengiz Bilen de eşlik etti. HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>