ŞAMPİYONUN GÜZELLERİ İŞ BAŞINDA!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


TOBB MEYBEM Pazarlama Uzmanı Nihan Ökmen, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez, Dış Ticaret ve Vakıf Memuru Meltem Kartal ile birlikte İTSO Yönetim kurulu üyesi ve Şampiyon Filtre Genel Müdürü Selma Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundular.

TOBB tarafından kurulan ve Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilen MEYBEM A.Ş’nin Pazarlama Uzmanı Nihan Ökmen ziyarette Meslek kollarında alınması gereken zorunlu belgeler ile ilgili bilgiler verdi. 2015 yılında Çalışma Bakanlığı tarafından Mesleki yeterlilik Belgesi alınması zorunlu hale getirilirken, Hatay genelinde de TOBB MEYBEM A.Ş bu konuda kapsamlı çalışmalarına devam ediyor.

DUYARLI HAREKET EDİYORUZ
Çalışmalar kapsamında İskenderun’da faaliyet gösteren fabrikalar da ziyaret ediliyor. TOBB MEYBEM Pazarlama Uzmanı Nihan Ökmen ziyaretler kapsamında, Şampiyon Filtre Genel müdürü Selma Yılmaz’a alınması gereken zorunlu belgeler ile ilgili detaylı bilgiler verdi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetine dile getiren İTSO yönetim kurulu üyesi ve Şampiyon Filtre Genel müdürü Selma Yılmaz; “İskenderun Demir-Çelik başta olmak üzere Filtre ve hizmet sektörü bakımından önemli potansiyele sahip bir şehir ve sürekli gelişime açık sanayi şehri. Burada kazaları en aza indirebilmek ve alanında kalifiye elamanın çalıştırılması için biz de fabrika olarak çok hassas hareket ediyoruz. Alınması gereken zorunlu belgeleri biz de alıyoruz ve bu konuda İnsan kaynaklarımız ve İş Sağlığı ve İş Güvenliği uzmanlarımız ile birlikte hareket ediyoruz. TOBB’un başlatmış olduğu bu projenin çok önemli olduğunu de belirtmek isterim. Bölgemiz için de çalışanların alınması gereken zorunlu belgeleri almaları ayrı bir önem kazanıyor. Sizleri bölgemizde görmekten onur duyuyoruz. Bölgemizde faaliyet gösteren tüm işletmelerimizin de bu uygulamadan ve hizmetten istifade etmeleri gerektiğini düşünüyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez’de,“TOBB MEYBEM İle birlikte ortak hareket ederek, bölgemizde faaliyet gösteren işletmelerimizde alınması gereken zorunlu belgeleri almaları ve bu konuya hassasiyet göstermeleri için çalışlar yapıyoruz. Üyelerimizi de konu ile ilgili bilgilendiriyoruz” dedi. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>