PROJE ATAĞI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hatay Valisi Rahmi Doğan ziyaretlerine Payas Organize Sanayi Bölgesi ile devam etti. Payas Organize Sanayi Bölgesi’ne geçen Vali Doğan, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Payas OSB sahasında incelemelerde bulunan Vali Doğan, Hassa-Dörtyol tünelinin açılması ile bölgemizdeki yatırımcıların ihtiyaç duyduğu alana kavuşacağını belirtti.Başkan Çelik ve OSB Yönetim Kurulu üyeleri ise ziyaretinden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ederek OSB ile ilgili taleplerini ilettiler.

VALİ DOĞAN TARİHİ KÜLLİYEYİ İNCELEDİ
Hatay Valisi Rahmi Doğan Payas’ta bulunan tarihi Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.Vali Doğan, Mimar Sinan tarafından 1571 yılında II. Sultan Selim döneminde Sokullu Mehmet Paşa adına inşa edilen Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’ni gezerek Belediye Başkanı Bekir Altan’dan bilgi aldı. Payas Belediyesi tarafından kiralanarak işletilen Külliye içerisindeki Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ın makamında bir süre sohbet eden Vali Doğan, daha sonra çarşı bölümünü gezerek esnafla sohbet etti.
Haber: Hatay Valiliği

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>