ÖLÜME ‘CEMRE’ DÜŞTÜ!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun ile Karaağaç sınırında yaşanan kazada bir kişi hayatını kaybederken iki kişi ağır yaralandı. Edinilen bilgilere göre kaza, İskenderun istikametinden Karaağaç Uğur Mumcu Caddesi Deniz lojmanları önünde bulunan kırmızı ışıklarda yaşandı. Direksiyon hakimiyetini kaybederek duvara çarpan ve ters istikamete dönen araç hurdaya döndü.

Aracın içerisinde bulunan Samet Katar, Eren Karaçay, Cemre Köşker ve Semanur Tuncer ağır yaralanırken itfaiye ve sağlık ekipleri araçta sıkışanları kurtarmak için yoğun çaba harcadılar. Yaşanan kaza sırasında yol geçici olarak trafiğe kapatılırken itfaiye araçta sıkışanları kurtararak sağlık ekiplerine teslim ettiler.

Durumları ağır olan 3 kişi devlet ve özel hastaneye kaldırılırken, araç içesinde bulunan Hollanda doğumlu olduğu öğrenilen 1993 doğumlu Cemre Köşker hayatını kaybederken, Semanur Tuncer ile diğer arkadaşları da ağır yaralı olarak hastane yoğun bakımında yaşam mücadelesi veriyorlar.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>