DOKUZ GÜNDÜR HABER YOK!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Arsuz ilçesinde balık avına çıkan amatör balıkçıdan tam 9 gündür haber alınamıyor. Arsuz İlçesi Karaağaç mahallesi tarafından araçtan botunu alırken görünen 3 çocuk babası Hakan Şen’den haber alınamazken, ailesi gece gündüz uyku uyuyamıyor.

Evinde gözyaşları içerisinde gelecek bir haberi beklerken haber ekibimiz aracılığı ile devletten yardım istedi. Olayın yaşandığı günden beri hala hiçbir izin bulunmaması nedeniyle çaresizlik her geçen gün artarken anne Neval Şen, dinmeyen gözyaşları arasında Allah’a dua ederek çocuğunun eve dönmesi için dua etti.

İskenderun Sahil Güvenlik Grup Komutanlığına bağlı hücum bot körfezde arama tarama çalışmalarını sürdürürken balıkçıdan hiçbir izin bulunamaması aileyi daha da endişelendirdi. Baba Riyad Şen ise “Bugüne kadar hep duyardık, denize gidenler boğulsa bile cesedi bulunur diye. Benim oğlum neden hala bulanamadı? Devletimizden yardım bekliyorum” dedi.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>