BALIKÇI ESNAFI FATİH TOSYALI’YI BAĞRINA BASTI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Cumhur İttifakı’nın AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, balıkçı pazarı esnafını ziyaret etti. Esnafların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Adayı Tosyalı, çarşı kültürünü canlı tutmaya özen göstereceklerini söyledi.

Burada esnafları tek tek ziyaret eden Cumhur İttifakı’nın AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, esnafların sorunlarını ve önerilerini dinledi. Balık Pazarı’nın İskenderun adına önemli bir pazar olduğunu belirten Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “İskenderun’da çarşı ve pazarları canlı hale getirmek için büyük gayret ve çabalarımız olacak. Biz biliyoruz ki şehirler çarşı ve pazarları ile birlikte bir anlam ifade eder. İnşallah hep birlikte çok güzel işlere imza atacağız” diyerek esnafa bol kazançlar diledi.

Balık Pazarı esnafı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “yolunuz açık olsun. İskenderun’a faydalı hizmetlerde bulunacağınıza inanıyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>