UYARDIK, DİNLEMEDİLER!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, Dolmuş ve servis şoförleriyle cemiyet binasında bir araya gelerek, değişen ‘trafik akışı’ konusunu görüştüler.

Yapılan toplantıda tepkilerini dile getiren servis ve dolmuş sahipleri ile şoförleri, “Memleketin altını üstüne getirdiler” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, “Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan battı çıktı projesinde ciddi çalışma göstererek, oda olarak biz de destek olmaya çalıştık. Ancak hiç kimse bizim fikrimizi almadı. Defalarca kez yapılan birçok yanlışı dillendirdik, kulak vermediler. Şu anda İskenderun’un tüm cadde ve sokaklarını değiştirdiler. Oysa birçok ana arterde bu şekilde sürücülerimizin perişan olacağını söyledik. Özellikle öğrenci taşımacılığı yapanlar çok sıkıntı yaşıyorlar. Dolmuşlar aynı keza tedirgin. Bunu neden kimse görmüyor?” diyerek tepkisini dile getirdi.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>