SAHİLDE KEYF ÇATMASINLAR, CEPHEYE GİTSİNLER!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, “Bizim kahraman güvenlik güçlerimiz Suriye’de terör odaklarıyla mücadele ederken, zeballah gibi adamların(Suriyeli) sahillerde kıraathanelerde nargile içip günlerini tatilde gibi geçirmeleri bizleri üzüyor” diyerek, “Ülkesinin egemenliği için mücadele etmeyenlerin bizlere hiçbir faydası olmaz! Bunlara her türlü olanağı sağlayan hükümet yetkililerine duyurulur; artık yeter” açıklamasında bulundu.

Başkan Bozkurt açıklamasında, “Bizim Mehmetciğimiz, polisimiz, Suriye’nin bölünmez bütünlüğü için kendi ülkemizin teminatı için can siperane var gücüyle topyekün devletimizin desteğiyle, oraları teröristlerden temizlemek için şehit oluyorlar. Ancak ülkemizdeki Suriyeliler keyif çatıyorlar. Biz elbetteki Türk milletiyiz! Muhtaç olana kucak açarız. Ancak zeballah gibi adamların sahillerde kıraathanelerde nargile içip günlerini tatilde gibi geçirmeleri bizleri üzüyor. Sayın devlet büyüklerimizden, yaşları 18 ile 45 arası Suriye vatandaşlarını eğitip cepheye gönderilmesi gerekir. Ülkesinin egemenliği için mücadele etmeyenlerin bizlere hiçbir faydası olmaz! Bunlara her türlü olanağı sağlayan hükümet yetkililerine duyurulur; artık yeter! Kendi ülke insanımızın bunlara tahammülü kalmadı. Çoluğuna çocuğuna, yaşlısına kadınına, kızına bakalım. Ama asla eli silah tutanları ülkelerinin bütünlüğü için cepheye gönderelim” diyerek tepkisini dile getirdi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>