ÖĞRENCİLERİN DAVETİNE KOŞARAK GİTTİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, kendisini mektupla okula davet eden Gedik Saray İlkokulu 1/A Sınıfı öğrencilerinin bu özel isteğine anında karşılık verdi, ders saatinin başladığı günün ilk saatlerinde onları ziyaret etti.

Bekbele Mahallesi’nde bulunan Gedik Saray İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret eden Kaymakam Yönden, Gedik Saray İlkokulu Müdürü Erdal Bakır ile Gedik Saray Ortaokulu Müdürü Emirhan Özgür Aykut’un eşliğinde okul binasında yaptığı incelemenin ardından, okulun genel durumu hakkında bilgi aldı.

Okulun genel durumu, sorun ve ihtiyaçları ile yakından ilgilenen Kaymakam Yönden, ilkokul ve ortaokul sınıflarını ziyaret ederek, öğrencilerle hoşsohbet ortamında vakit geçirdi.

Gedik Saray İlkokulu 1/A sınıfı öğrencileri tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Kaymakam Yönden, mektuplu davetlerine ivedilikle icap etmesi ve gösterdiği yakın ilgi ve alaka dolayısıyla minik yüreklerin mutluluğuna vesile oldu. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>