ÖĞRENCİLERE BALIK EKMEK!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Arsuz Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Arsuz Turizim ve Kültür Derneği işbirliği ile ilçemize bağlı Arpaçiftlik İsmet Okan İlk ve Ortaokulunda öğrencilere Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkililerince su ürünleri konusunda ve balığın faydaları ve korunması konularında bilgilendirme semineri düzenlendikten sonra okulda öğrencilere balık ekmek dağıtımı yapıldı.

Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Tarım ve Orman İl Müdürü Ergün Çolakoğlu, Kurum amirleri, okul müdürleri, okul aile birliği, veliler ile öğretmen ve öğrencilerin katıldığı programda öğrenciler hem faydalı bilgiler edindiler hem de sağlıklı bir şekilde balık ekmek yediler.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce tedarik edilen balıkların Arsuz Turizm ve Kültür Derneği aracılığıyla hazırlanıp servis edildiği programda ayrıca ilçemize desteklerinden dolayı dernek başkanı Hasan Aslan tarafından Tarım ve Orman İl Müdürü Ergün Çolakoğlu ile Su Ürünleri Şube Müdürü Ufuk Sakallı’ya plaket takdim ettiler.

Kaymakam Sarı da, Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Tarım Orman İl Müdürü ve dernek yetkilileri ile emeği geçen herkese katkılarından dolayı şahsı, öğrenciler ve ilçe adına şükranlarını sunduğunu ifade ederek, okulda hazırlık aşamasında emeği geçen öğretmen ve velilere de ayrıca teşekkür ettiğini ifade etti.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>