‘MARİNA’ YENİDEN MASADA!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hatay Valisi Rahmi Doğan Başkanlığında, İskenderun yapılması planlanan Marina Projesi için ön değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İskenderun Deniz Ticaret Odası’nda gerçekleşen toplantıya Vali Doğan’ın yanı sıra, Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız, İskenderun Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu ve diğer yetkililer katıldı.

ÖZEL TEKNE ONARIM MERKEZİ
Toplantıda Hatay ili özel tekne turizm potansiyelinin araştırılması, Hatay ilimizde marina, yelkencilik ve özel tekne onarım merkezi kurulması için uygun kıyıların tespit edilmesi ve Hatay’da yat turizminin geleceği ile ilgili yol haritası çizilmesi hususları görüşüldü. Toplantı açılışında kısa bir değerlendirme yapan Vali Doğan, Hatay ilimizin turizmden hak ettiği payı alması için gereken gayreti göstereceklerini ve buna yönelik projeleri destekleyeceklerini ifade etti.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>