İBRAHİM GÜLER ESNAFLA BİR ARADA

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, Antakya’da uzun çarşı esnafını ziyaret etti.

Güler, Milletvekili Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, parti yöneticileri ve teşkilat mensuplarıyla gerçekleştirdiği ziyarette, esnafları dolaşarak sohbet etti.

Esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, yaptığı açıklamada, AK Parti’nin milletin teveccühü ile 17 yıldır iktidarda kaldığını söyledi.

Halkın bu teveccühünün kendilerine enerji verdiğini belirten Güler, “Partimiz milletinden aldığı emir ve talimatlarla, memleketi imar edip gönülleri ihya etmiştir. Bizler de AK Parti’nin temsilcileri olarak halkımızın bu desteğine, ilgisine layık olmaya gayret ediyoruz. Hem milletin halini hatırını sorup, çaylarını içiyor, hem de taleplerini kendilerinden dinlemek istiyoruz. İnşallah Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni alıp, hep birlikte Türkiye’nin büyük hedeflerine ulaşacağız” ifadelerini kullandı.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>