22 AYAR KAMPANYA!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Kuyumcular ve Saatçılar Odası yeni yıla büyük fırsatlarla giriyor. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren İskenderun Kuyumcular ve Saatçılar Odası Başkanı Uğur Fırat, 31 Aralık tarihine kadar müşterilerin alacağı 22 ayar altınların belirli ürünlerinde işçilik alınmayacağını duyurdu.

Yeni yılda altın almak isteyenlere önemli fırsatlar sunan kampanya ile altın fiyatları hem düşüyor hem yatırım imkanı sağlıyor. Başkan Uğur Fırat ve yönetimi, yeni yılda önemli bir kampanyaya imza attı.

Kuyumcu esnafının müşteriye kolaylık sağladığı kampanya ile altına rağbet artıyor. Başkan Fırat, “Yeni yıl hediyesi almayı düşünen sevgilisini eşini annesini mutlu etmek isteyen bu kampanyayı kaçırmamalı. 31 Aralık tarihine kadar alacağınız 22 ayar belirli ürünlerde işçilik alınmayacaktır. Bu kampanya dahilinde bütün kuyumcular sizlere hizmet vermektedir” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>