UĞUR FERİZ ‘BENDE VARIM’ DEDİ 

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatının kurucu üyelerinden olan, bir dönem İlçe başkanlığı görevi de yapan Diş Hekimi Uğur Feriz, İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Partinin kurulduğu gönden bu yana canla başla çalışan, kırılmadan, yorulmadan mücadele eden Feriz, aday adaylığı dosyasını AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili’ye verdi. Resmi evraklar imzaladıktan sonra aday adaylığı alındı belgesi Başkan Bilgili tarafından Feriz’e takdim edildi.

İlçe Başkanı Bestami Bilgili, tüm aday adaylarına başarılar dileyerek, nasipte kısmette kim aday olursa etrafında birleşerek, İskenderun Belediyesini kazanacaklarını ifade etti. Diş Hekimi Uğur Feriz ise, bu güne kadar dava için ne gerekiyorsa bu yolda canla başla çalıştığını ifade etti.

Tüm aday adaylarına başarılar dileyerek, birlik ve beraberliğe davet eden Feriz, aday adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diledi. Aday adaylığı açıklama törenine eski İlçe başkanları, eski belde belediye başkanları, yönetim kurulu üyeleri katıldı. Haber: Mustafa TOPAL

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>