LÖSEMİ’YE DİKKAT ÇEKTİLER

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle İskenderun’da Lösemi’ye dikkat çekmek için farkındalık etkinliği düzenlediler. CHP İskenderun eski Gençlik Kolları Başkanı ve Hatay LÖSEV Gençlik Teşkilatı üyesi Mehmet Yeşilmen ve LÖSEV gönüllüleri ‘sende maskeni tak’ farkındalık etkinliğine katkı sundular.

İskenderun Teknik Üniversitesi yanında gerçekleştirilen etkinliğe, çocuklar ve aileler de destek verdi. Maskelerini takarak basın açıklaması yapan LÖSEV gönüllüsü Mehmet Yeşilmen, “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’dır. Bu nedenle herkesi işinde, okulunda, mecliste, yolda, maske takmaya davet ediyorum. Lösemili çocuklara destek olmak için ve bunun farkına varmaları için elimizden gelen desteği vereceğiz. Bende LÖSEV’li bir genç olarak hayatım boyunca gençlere destek vereceğim. Bugün balonlarımızı, maskelerimizi takarak gökyüzüne göndereceğiz” dedi.
Konuşmanın ardından balonlar gökyüzüne çocuklar ve aileleri tarafından bırakıldı.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>