KADININ BACAĞI, RÖGAR IZGARASINA SIKIŞTI!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun ilçesinde bir kadın yolda yürürken bastığı plastik rögar ızgarası kırılınca bacağı içeri girdi ve sıkıştı. Acılar içindeki kadını İtfaiye ve sağlık ekiplerinin çalışması kurtardı.

Yunus Emre Mahallesi 273 Sokak üzerinde yürüyen bir bayan bastığı plastik rögar ızgaranın kırılması ile bacağı içerisine girdi. Düşme sırasında bacağı sıkışan kadına önce çevredeki vatandaşlar yardıma koştu, sonrasında ise olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri müdahale etti.

Kadının sıkışan bacağının zarar vermemek için plastik rögar ızgara balta ve çekiçle kırılarak kurtarma çalışması yapıldı. Bir kadın da bacağı sıkışan kadının elini sıkı sıkıya tutarak destek verdiği kurtarma çalışması bir süre sonra başarıyla sonuçlandı.

Sıkıştığı yerden sol bacağı kurtarılmasının ardından kadın kontrol için hastaneye götürülmek istendi, ancak genç kadın durumunun iyi olduğunu gitmek istemediğini belirterek olay yerinden ayrıldı. Haber: Mustafa TOPAL

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>