İŞ YAPMAK BANA HAZ VE KEYİF VERİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Valiler Kararnamesiyle Kars’tan Hatay Valiliğine atanan Vali Rahmi Doğan, basın mensuplarıyla vedalaştı. Doğan, Hatay Valiliğine atanması dolayısıyla valilikte basın mensuplarını ağırladı.

Kars’tan görev itibarıyla ayrıldığını ama gönlünün kentle beraber olduğunu ifade eden Doğan, şunları kaydetti: “Son güne kadar çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kararname çıkmasına rağmen cumartesi Vali Lala Mustafa Paşa Çeşmesini açacağız ve ayrılacağız. Ben keyif aldım, zevk aldım mutlu oldum. İş yapmak bana haz ve keyif veriyor, yaptıkça mutlu oluyorum, projeler ürettikçe mutlu olan bir insanım. Kimseyle çatışma, ters düşme olmadı, herkesle uyumlu bir şekilde çalıştık. Herkese elveda diyorum, bir tatsızlık olduysa ben helallik diliyorum. Kırgınlık, küskünlük olmadan mutlu bir şekilde Kars’tan ayrılıyorum. Hatay’da hayırlı hizmetler yaparız diye düşünüyorum.”
HABER MERKEZİ

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>