HERKESİN VE HER KESİMİN ADAYIYIM!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun’da günlük yayın yapan Esin Gazetesi Sahibi ve iş adamı Mehmet Ergündüz, İskenderun Belediye Başkanlığı görevine talip oldu. Ergündüz, AK Parti İlçe teşkilatına aday adaylığı dosyasını verirken, herkesin ve her kesimin adayı olduğunu, aday olduğu taktirde en az 20 bin oy fark atacağını söyledi. Başvuru dosyasını AK Parti İlçe Başkanı Bestami Bilgili’ye teslim eden Ergündüz’e meslektaşlarından büyük destek geldi.

İGC Başkanı Veysel Cıncık ve çok sayıda gazetecinin katıldığı başvuruda konuşan İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Ergündüz, “Burada sadece kardeşlerim yok. Burada benim yanımda çalışan ekibim var. Sahada çalışıp, İskenderun Belediyesi’ne alacağız. Ben halkın adayıyım. İddia ediyorum, aday olduğumda en az 20 bin oy farkla seçimi kazanacağım” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Bestami Bilgili ise, Ergüngüz’e başarılar dileyerek, seçimlerin ülkemize, bölgemize, ilçemize hayırlı olmasını temenni etti.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>