GÜCÜMÜZ, KARDEŞLİĞİMİZ VE BİRLİĞİMİZDİR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi ve Sabahat Özgürsoy Çelik, bir araya gelerek haftalık olağan istişare ve değerlendirme toplantısını yaptı.

Hatay’ın geleceği için sorunları masaya yatıran milletvekilleri, yoğun bir tempoda çalışıyor. Milletvekili Yayman, “Önce Hatay diyerek çok çalışacağız ve daha çok kalbe gireceğiz. Gücümüz, kardeşliğimiz ve birliğimizdir. Rabbim Hatay’ımız için hayırlı hizmetler yapmaya vesile eylesin” dedi.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ise, “Haftalık olağan istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Şehrimizin refahı ve gelişimi açısından hali hazırda devam eden ve yeni yapılacak olan projeler hakkında bilgi aldık. Ayrıca ilimizin genel durumu ile alakalı bilgi alışverişinde bulunduk” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>