EN BÜYÜK HEDEFİM BİR ÜNIVERSİTE OLUŞTURMAK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Simya Koleji tarafından düzenlenen ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ özel gecesi Anemon Otel’de yapıldı. Yaklaşık 200 öğretmenin eşleriyle katıldıkları gecenin konuşmalarını Okulların Kurucusu Mehmet Baysal, Genel Müdür Ömer Argana yaptı.

Konuşmalarda, Simya Koleji’nin başarıları ile öğretmenlik mesleğinin kutsallığı anlatıldı. Kurucu Mehmet Baysal, ‘’En büyük hedefim bir Üniversite oluşturmak. Bu gerçekleştikten sonra kendimi emekliye ayıracağım” dedi.

İGC Başkanı Veysel Cıncık da öğretmenleri kutlayan bir konuşma yaptı. Cıncık, “Başarılı bir eğitim yuvası olarak Simya Okulları’nı ve emeği geçen tüm öğretmenlerin öğretmenler günü’nü yürekten kutluyorum” dedi.

Gecenin genç solisti Serhat Aydoğar da birbirinden güzel şarkılarla, salonu dolduran konukları eğlendirdi. Simya gecesinde 10 yılını dolduran öğretmenlere birer plaket, 20 öğretmene de hediye olarak para çekleri verildi. Muhteşem etkinliğe, Simya Koleji’nin başarılı yöneticisi Selim Baysal da katıldı. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>