EĞİTİM VE SOSYAL ALANDA ORTAYA KOYDUKLARI ESERLER İÇİN TEŞEKKÜR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hatay Valisi Rahmi Doğan, nezaket ziyaretleri kapsamında ilimizin gelişmesine katkıda bulunan iş insanlarını kabul etti.

Vali Doğan, İskenderun Valilik çalışma ofisinde gün içerisinde; Altınateş Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ateş, Yazıcılar Demir-Çelik işletme Genel Müdürü Osman Gözükara, Omega Metalat Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Bozatlı, Davut Petrol sahibi Davut Gerkes ve Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş’ı kabul etti.

Vali Doğan, Hatay ilimizin sanayi sektörü açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu, iş insanları olarak yatırım ve istihdam konusunda ortaya koydukları çabalar ve ülke ekonomisine yaptıkları pozitif katkılar yanında sosyal sorumluluk kapsamında kent genelinde eğitim ve sosyal alanda ortaya koydukları eserler için kendilerine teşekkür etti.

Hayırsever iş insanlarımız ise nazik kabulü ve gösterdiği teveccüh dolayısıyla Vali Doğan’a teşekkür ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.
Haber: Hatay Valiliği

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>