DENİZCİLER GÜBRETAŞ ORTAOKULU GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Denizciler Gübretaş Ortaokulu’nda düzenlenen Mevlid Kandili programı gönülleri adeta mest etti. Gecede öğrenciler, Kur’an-ı Kerim Tilaveti, ilahiler, şiir koroları, tiyatro ve daha niceleri ile izleyenlerin gönüllerini fethetti.

Okul Müdürü Adem Kesik programın açılış konuşmasında; “Kandiller biraz da dertlenmenin zamanıdır, Mevlid Kandili biraz da bunun için gelir, derdi, demi artırmak için gelir. Benim Yaradan diye bir derdim var demenin vaktidir” dedi.

Kesim, “Programı sadece birkaç öğretmenin ve öğrencinin değil bütün öğretmen ve öğrencilerin sahiplenerek hazırlandığını bu sebeple bütün öğretmen ve öğrencilerime huzurlarınızda ayrı ayrı teşekkürleri iletiyorum” sözleri yoğun katılımın olduğu salonda büyük alkış aldı.

Programa ayrıca AK Parti ilçe Başkanı Bestami Bilgili, Payas ilçe Milli Eğitim Müdürü Eray Sarı, İskenderun Belediye Başkan Adayı Abdülkerim Güven, İskenderun İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Önder Sarı, Hatay İHH Başkanı Ahmet Yetim, Okul Müdürleri ve İskenderun Muhtarlar Başkanı Ali Rıza Kekeç katıldı. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>