ARSUZ’DA AMATÖR DENİZCİ SAYISI ARTIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın başlatmış olduğu “Hedef 2023’e kadar 1 milyon Amatör Denizci” projesi dahilinde Arsuz Kaymakamlığı’nın organizasyonunda yaklaşık 100 kişinin katıldığı bir eğitimin ardından düzenlenen sınavla başarılı olanlara amatör denizci belgesi verilecek.

Kaymakam Musa Sarı, proje kapsamında ilçemizde düzenlenen bu eğitim ve sınavın ardından ilçemizde amatör denizci belgesine sahip olan kişi sayısının artacağını, bu eğitimin daha sonra tekrar da verilip bu sayının daha da artırılabileceğini, bu eğitime katılanlar arasında bürokratlar işadamları ve halkımızdan daha bir çok kesimden başvurunun olduğunu söyledi.

Kaymakam Sarı, Bakanlık yetkililerine ve İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir başta olmak üzere tüm ekibine emeği geçen herkese teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>