‘AHA’ İLE GÜZELLEŞİN

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Bölgemizin güzellik ve cilt bakımında önemli merkez halinde gelen Aura Güzellik Merkezi, kış ayları öncesinde cildin korunması ve daha güzel bir hal almasının uygulamasını yapıyor.

Haber ekibimize değerlendirmede bulunan Müge Güler, AHA ile ilgili bilgi verdi.Güler, “Günümüzde ‘Meyve Asidi’, ‘Alfa Hidroksi Asit’, ‘Kimyasal Peeling’ terimlerini çok sık duymaktayız. Meyve Asidi olarak da bilinen AHA (Alfa Hidroksi Asitler) kimyasal peeling işlemi sırasında kullanılan maddelerdir. Cildi pürüzsüzleştirerek eski canlılığını ve parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olurlar. Kırışıklık, ince çizgi ve diğer yaşlanma belirtilerini azaltmada veya gidermede etkilidirler. Sivilce ve sivilce izlerini gidermede etkilidirler. Erkeklerde tıraş sonrası oluşan sivilce ve kıl dönmelerinde etkilidir. Ciltte su tutucu ve nemlendirici etkileri vardır. Soyucu nemlendiriciler (eksfolyan) olarak da adlandırılmaktadır” dedi.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>