YER ALTI ÇÖP KOVALARININ KAPAKLARINA DA GÖZ DİKTİLER

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda şehrin birkaç yerine monte edilen yeni kapalı yer altı çöp kovalarının kapakları çalındı.
Sokaktaki kâğıt ve plastik toplayıcıların sıkça çöp karıştırmalarını engellemek ve şehrin daha iyi bir çöp kutularına sahip olması için yapılan çalışmaların vatandaşların beğenisini kazanırken İskenderun’un en işlek caddesi olan şehit Pamir Caddesi üzerinde bulunan iş kur müdürlüğünün önündeki yer altı çöp kutusunun kapakları çalındı. İddialara göre gece iki kapağı söken çöpleri karıştıran kişiler kapakları alıp götürmeye çalışırken vatandaşların görmesi ve tepki göstermesi üzerine kapakları yere atarak kaçtılar.
İskenderun Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri sökülüp çalınmak istenen çöp kapaklarını atıldığı yeden alarak Belediye garajına tamirata götürdüler.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>