NURİ ÜYSEN’DEN KUTLAMA ZİYARETİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hayırsever İşadamı, Yükseliş Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Üysen, önceki gün olağan kongresini yapan İGC’yi ziyaret ederek, Başkan Veysel Cıncık ile Yönetim Kurulu üyelerini kutladı.

Kolej Genel Müdürü Aykut Davut Öktem, Kurumsal İletişim Direktörü Ercan Aflaz, Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç ile gelen Üysen, “Olgun, birlik ve beraberlik için de bir kongre geçirmeniz nedeniyle sizleri kutluyorum. İGC’nin her geçen gün daha olumlu ve başarılı olması bizi de mutlu ediyor. Çünkü siz gazeteciler toplumun aynasısınız. Hiçbir zaman doğrulardan ayrılmamalısınız. Bu nedenle izlediğiniz çizgiyi takdirle karşılıyoruz. Yeni yönetiminiz hayırlı olsun” dedi.

İGC Başkanı Veysel Cıncık da bu nazik ziyaret için teşekkür ederek, şunları söyledi:“Biz 3 yıldır üyelerimizin takdiri ile görev yapıyoruz. Bu süre içinde mesleğimizin halkımızın gözünde çok da ha iyi bir yere sahip olması için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Öncelikle gerçekten gazetecilik yapmayanların üyeliklerine son verdik. İGC olarak toplumumuzu ilgilendiren sorunlarla da ağırlıklı olarak ilgileniyoruz. Gazeteciler olarak sık sık bir araya gelerek çeşitli konuları tartışıyoruz. Bu dönemde de mesleğimizin İskenderun da çok daha saygın hale gelmesi için gayretlerimizi sürdüreceğiz. Ziyaretiniz için tüm üyelerimiz adına teşekkür ederim.”
Öte yandan İGC Genel Sekreteri gazeteci Hilmi Diken, uzun yıllar önce satın aldığı bir sinema makinasını okulda sergilenmek üzere Nuri Üysen’e armağan etti.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>