KALBİNİZ BU EKİBE EMANET

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Gelişim Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Ekibi, 125’inci ameliyatlarını pasta keserek kutladı. Hastane Yönetimi, dört ayda 125 vakayı başarıyla gerçekleştiren ekibe teşekkürlerini sundu.

Düzenlenen kutlama töreninde, gerçekleştirdikleri uygulamalar hakkında bilgiler veren Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Çetin Murat Songur, “Dört ay gibi bir sürede, 125’inci vakamızı da başarıyla gerçekleştirdik. Bu süreçte hiçbir acil hastayı geri çevirmedik. Deneyimli ve uzman ekibimizle beraber; By-Pass ameliyatları, aort yırtıkları, kalp kapakçık ameliyatları, aort genişlemeleri, kapalı kalp ameliyatları, varis ameliyatlarını başarıyla gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Gerçekleştirdiğimiz ameliyatlarımızda; bize destek veren hastane yönetimine, ameliyathane ekibine ve hastanın ameliyat sonrası takibini yapan sağlık personeline teşekkür ederiz” dedi.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>