İSKENDERUN ÇOK DEĞERLİ BİR ŞEHİR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun’un önemli bir liman kenti olduğunu belirtti. İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu, İskenderun DTO Başkanı Bülent Kavsak ve beraberindeki heyet İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İskenderun her anlamda gelişen bir şehirdir. Bunda İskenderun’un limanı çok önemli bir yere sahiptir. İskenderun Türkiye’nin Ortadoğu’ya açılan penceresidir. Stratejik bir bölgede olan İskenderun aynı zamanda bir ticaret merkezidir. Burada üretilen demir-çelik gibi farklı ürünler deniz yoluyla tüm dünyaya ihraç edilir. Bizlerde İskenderun Belediyesi olarak her zaman iş dünyasının, balıkçılarımızın, deniz nakliyecilerinin yanındayız” dedi.
(İMEAK) Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu ise İskenderun’da olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, “Zaman zaman odalarımızı ziyaret ediyoruz. Şube Başkanlarımızla oda üyelerimizle bir araya gelip sektör hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz. İskenderun bizler için çok önemli ve değerli bir şehrimiz. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.
Ziyaret sohbet ortamında devam ederken sektör hakkında karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu. Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>