HEYECAN DORUKTA!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Üniversiteler arası 2. Lig Salon Futbolu, İskenderun Kapalı Spor Salonunda başladı.Futsal turnuvası öncesine salonda tören düzenlendi.

Törene İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli, İlçe Spor Müdürü Ali Ferit Gündel, üniversite hocaları ile spor camiası ve öğrenciler katıldı. İskenderun’da gerçekleştirilen Türkiye 2. Lig Salon Futbolu grup müsabakalarına, İskenderun Teknik Üniversitesi, Adana Bilim ve Teknik Üniversitesi, Çağ Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin bulunduğu 4 takım katıldı.Turnuva öncesi kısa bir konuşma yapan İskenderun İlçe Spor Müdürü Ferit Gündel, “Şehrimize gelen tüm takımlara başarılar diliyorum. İnanıyorum ki oynanan maçta hak eden kazanarak evine mutlu dönecektir” dedi. İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli ise “Üniverstemizin ev sahipliğinde düzenlenen bu turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Burada dostluk ve başarı kazanacaktır. Biz İskenderun Teknik üniversitesi olarak tekniğimizi sahada da kullanarak şampiyon olmak istiyoruz, ama önemli olan dostça bir turnuvanın olmasıdır” dedi.Gruptaki ilk maçta İskenderun Teknik Üniversitesi, Çağ Üniversitesi’ni 3-2 yendi. Günün ikinci maçı ise Adana Bilim ve Teknik Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi arasında oynandı. Lig usulü oynanan maçlar sonunda grubu ilk sırada tamamlayan takım şampiyona olarak birinci lige çıkacak.
Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>