DENİZCİLER ESNAFLARINDAN ÖRNEK BİRLİKTELİK

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Denizciler Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Sönmez ve Denizciler Mahalle Muhtarı Ali Rıza Kekeç, esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinliyor, çözüm yolları arıyorlar. Birliktelik sayesinde ise Denizciler’de esnaflar arası örnek bir Ahi Dayanışma ve kaynaşması sağlanıyor.
Denizciler halkı ve esnafları da bu birliktelikten oldukça memnun olduklarını ifade ediyorlar. Denizcilerde alış veriş anlamında her türlü ihtiyaçlarını gideren vatandaşlar, gerek muhtarları, gerekse Esnaf Oda Başkanları ile uyum içerisinde çalışıyor.
Denizciler halkının iyi ve kötü günlerinde de yanlarında olan Denizciler Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Hüseyin Sönmez ve Denizciler Mahalle Muhtarı Ali Rıza Kekeç, birlikte rahmet ayrılıkta azap var diyerek, Denizciler de Ahi geleneğinin sürmesi için gece gündüz demeden çalışıyorlar. Denizcilerin ileri gelen esnaflarından Bayırlı İnşaat, Öz Yıldırımlar Yapı Market ve By Altun Halı’yı ziyaret eden Denizciler Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Hüseyin Sönmez ve Denizciler Mahalle Muhtarı Ali Rıza Kekeç, esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunurken, esnaflar da her zaman yanlarında olan Başkanları Sönmez ve Muhtar Ali Rıza Kekeç’e yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>