HATİAB, HUKUK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİ BİLGİLENDİRDİ

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Hatay İşadamları ve Bürokratları Derneği, öğrencileri bilgiyle donatmayı sürdürüyor. HATİAB Başkanı İbrahim Güder ve HATİAB Genç Hatay Şube Başkanı Yasin Durkal’ın verimli çalışmaları seyesinde hukuk fakültesi öğrencileri, Türk Yargı sistemi hakkında bilgi sahibi oluyor.
Hakim ve Savcılar Kurul (HSK) Üyesi Prof. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu, HATİAB YİK Üyesi ve TYB Türkiye Yazarlar Birliği Başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, İstanbul Anadolu Adliyesi Başsavcısı İsmail Uçar, HATİAB YİK Üyesi, TGTV Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Başkanı Av. Hamza Akbulut ve HATİAB YİK Üyesl olan Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze, HATAY İş Adamları ve Bürokratları Derneği’nin gençlik yapılanması Genç HATİAB’lı Hukuk Fakültesi’nde okuyan gençlerle bir araya geldi. Hakim ve Savcılar Kurul Üyesi Prof. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu, Türk Yargı sistemi ile son günlerdeki güncel konular üzerine konuşma yaptı. Konuşmasının bitiminde öğrencilerin sorularını cevapladı. HATİAB YİK Üyesi TYB Türkiye Yazarlar Birliği Başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, ve diğer konuklar da, gençlerle çok verimli sohbette bulundular.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>