FERRA FİLTRE FABRİKASINI GEZDİLER

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü İbrahim Uslu, Ekonomi Bakanlığının sağladığı destekler konusunda fabrika yetkililerine bilgi verdi ve fabrikanın üretiminden, yapacağı yeni yatırımlardan memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Ekonomi Bakanlığı tarafından verilen desteklerin doğrudan anlatılması ve firmalarımızın ihracat, ithalat, yurtiçi/yurtdışı yatırım, serbest bölge ve ürün güvenliği denetimi konularında karşılaştıkları sorunlara çözüm önerileri getirmeyi amaçlayan Ekonomi Bakanlığından yaklaşık 100 kişiden oluşan heyetler Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye il ziyaretlerine devam ettiler.
Bu kapsamda, Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü İbrahim Uslu başkanlığında, İhracat Daire Başkanı Alper Eriten, İthalat Daire Başkanı M. Ali Erdem ve Dış Ticaret Uzmanlarından oluşan sekiz kişilik heyet, Osmaniye OSB’de kurulu bulunan Ferra Filtre Fabrikası’nı ziyaret ederek yetkililer ile görüştü.
Ferra Filtre A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Kirmit, Genel Koordinatör Can Teymur ve diğer yetkililerle görüşen Ekonomi Bakanlığı heyeti, Ferra Filtre A.Ş.’nin Yatırım, Üretim, İhracat ve İthalatı konularında karşılaştıkları sorunları dinledi ve Bakanlığın sağladığı destekler konusunda bilgi verdi.
Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü İbrahim Uslu ve beraberindeki heyet, daha sonra fabrikayı gezerek Üretim, AR-GE ve diğer konularda yetkililerden bilgi aldılar.
Haber: Yılmaz AKPINAR

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>