BU MÜSABAKALAR KAÇMAZ!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış


05-08 Ekim 2017 tarihleri arasında Metin Alparslan Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu Kupası müsabakaları İskenderun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü spor salonunda gerçekleştirilecek. Yapılacak olan bu turnuvaya pek çok şehirden aralarında Beşiktaş ve Kardemir Karabükspor’un bulunduğu 8 takım katılacak.
Müsabakalarda İskenderun’u ise Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Lig Şampiyonu olan İskenderun Engelliler Spor Kulübü temsil edecek. 8 takım ile birlikte toplamda 200 kişilik bir kafileyi İskenderun’da ağırlayacaklarının altını çizen İskenderun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Ferit Ali Gündel, Beşiktaş ve Kardemir Karabük Spor gibi köklü kulüpler başta olmak üzere birçok şehirden takımların geleceğini söyledi.
Gündel, “Şampiyonluğu İskenderun’a getiren İskenderun Engelliler Spor Kulübü’nün katkıları ile ilçemize almış olduğumuz 1. Lig turnuvasına ev sahipliği yapmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. İlçemize gelen takımları en güzel şekilde ağırlamaya çalışacağız. 05-08 Ekim tarihleri arasında Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan 2017-2018 sezonu Metin Alparslan Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu Kupası müsabakalarına tüm basketbol severleri ve halkımızı davet ediyoruz. Turnuvanın eksiksiz yapılması için desteklerine esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Recep Soytürk’e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz M. Cemil Şenöz’e teşekkür ediyorum.” dedi.
05-08 Ekim tarihleri arasında İskenderun’da gerçekleştirilecek turnuvaya, Kardemir Karabük Spor Kulübü, Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübü, İskenderun Engelliler Spor Kulübü, Güçlüeller Engelliler Spor Kulübü, Çanakkale Boğazgücü Spor Kulübü, Engelsiz Gaziantep Spor Kulübü, Dörtyol Engelliler Spor Kulübü ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün bulunduğu 8 takım katılacak. Haber: Cuma KESEROĞLU

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>